KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8413359
nr 841 3359
Etsning
J, A, G, Acke, flickor på promenad, signerad, dedikerad, motivets mått: 18x14
Utrop:
1.500 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 augusti 2013
kl 19:38:28
19/8 15:15:13